ایجاد ۷ رشته جدید در مرکز علمی کاربردی لرستان
ایجاد ۷ رشته جدید در مرکز علمی کاربردی لرستان

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: در سال جاری 7 رشته جدید در این مرکز ایجاد شده است که در دوره کاردانی رشته های پست، تکنولوژی آموزشی، طراحی چاپ، آرایش زنانه و تولید دارو و در دوره کارشناسی دو رشته مربی کودک و مدیریت تجاری سازی به مجموع رشته ها اضافه شده است.

به گزارش سایت خبری میرملاس نو، سعید فرح بخش روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه در سال ۹۸ چند کار مهم را در دستور کار قرار داده ایم، اظهار کرد:  در آذرماه  استارت آپ گیاهان دارویی و بلوط را داریم، با توجه به استعدادهای استان و اینکه در این زمینه ظرفیت بالایی داریم با همکاری دیگر نهادها این رویداد شتاب را برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: استارت آپ رویدادی است که در آن صاحبان اندیشه و ایده گرد هم می آیند و ایده هایی را مطرح می کنند که میتوانند باعث تحول در صنعت شوند. استارت آپ ها می توانند میانبری برای توسعه صنایع کشور و کمک دهنده در بحث اشتغال باشند.

فرح بخش خاطرنشان کرد: دانشگاه علمی کاربردی در مهرماه امسال ۱۳۱ رشته دوره کاردانی در ۲۰ مرکز آموزشی و  همچنین در ۸۶ رشته کارشناسی پذیرش دانشجو خواهد داشت که پذیرش دوره کاردانی از ۲۷ مردادماه و از طریق سایت سنجش آغاز خواهد شد. پذیرش دوره کارشناسی نیز از دوم شهریورماه آغاز میشود.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با اشاره به اضافه شدن چند رشته در مهرماه سال جاری تصریح کرد: در سال جاری ۷ رشته جدید در این مرکز ایجاد شده است در دوره کاردانی رشته های پست، تکنولوژی آموزشی، طراحی چاپ، آرایش زنانه و تولید دارو و در دوره کارشناسی دو رشته مربی کودک و مدیریت تجاری سازی به مجموع رشته ها اضافه شده است.

وی خاطرنشان کرد: از موسسات و نهادهای عمومی که تمایل به ایجاد مرکز در حوزه رسانه و تقاضای ایجاد یک مرکز در این بخش را داشته باشند با توجه به تعدد رسانه ها استقبال می کنیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : کرم ملک آسا