با خاطیان برخورد خواهیم کرد
با خاطیان برخورد خواهیم کرد

معاون سیاسی استاندار لرستان گفت: بر تمام اعمال و رفتار برگزارکنندگان انتخابات بصورت کامل و مستقیم نظارت خواهیم کرد و بدون تعارف اگر احساس شود کسانی در برگزاری انتخابات جهت‌گیری دارند بدون شک با خاطیان برخورد خواهد شد.

به گزارش سایت نشریه میرملاس نو، محمود ثمینی در جلسه شورای اداری لرستان با بیان اینکه لیدر و سیاست‌گذار استان شخص استاندار است، اظهار کرد: بر حسب اعتماد در بخش معاونت سیاسی باید در مسیر حرکت رو به جلو تلاش کرد.

وی بیان کرد: در اسفندماه سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم و مهمترین وظیفه امسال ما برگزاری پرشور، بانشاط و با اعتماد انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

ثمینی ادامه داد: آنچه که مهم است این است که علاوه بر تمام وظایف معمول، تمامی دستگاه‌ها به ویژه فرمانداران و بخشداران باید تمام تلاش خود را با جدیت در جهت اعمال قانون برگزاری انتخابات به کار گیرند. ما در قانون با کسی تعارف و رودربایستی نداریم.

معاون سیاسی استاندار لرستان با بیان اینکه ما مسئول برگزاری سالم انتخابات برابر با قانون خواهیم بود، افزود: ما با هر تفکر و گرایش سیاسی مجری برگزاری انتخابات هستیم و این انتخابات باید در صحت و سلامت و در کمال اعتماد مردم برگزار شود.

وی اظهار کرد: ما میخواهیم از همین الان مردم به ما اعتماد کنند و در این راستا تلاش خواهیم کرد تا شاهد انتخاباتی پرشور، با مشارکت حداکثری مردم، قانونمند، ضابطه‌مند و بی طرفانه باشیم.

ثمینی با بیان اینکه در استان زیرساخت‌های امنیتی وجود دارد، تصریح کرد: لرستان استانی امن، باصفا، خوب و آرام است و ما تمام بسترهای امنیت لازم را برای انتخابات فراهم خواهیم کرد تا هیچ کاندیداتوری یا هیچکس از مردم در مورد انتخابات دغدغه نداشته باشد.

معاون سیاسی استاندار لرستان تاکید کرد: بر تمام اعمال و رفتار برگزارکنندگان انتخابات بصورت کامل و مستقیم نظارت خواهیم کرد و بدون تعارف اگر احساس شود کسانی در برگزاری انتخابات جهت‌گیری دارند بدون شک با خاطیان برخورد خواهد شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : کرم ملک آسا