پروژه‌های عمرانی ویترین شهرداری هستند
پروژه‌های عمرانی ویترین شهرداری هستند

سرپرست شهرداری خرم آباد گفت: پروژه‌های عمرانی عمده‌ترین فعالیت‌های شهرداری محسوب شده و ویترین شهرداری می‌باشند.

به گزارش سایت نشریه میرملاس نو، رضا بردبار در صد و هفتاد و چهارمین جلسه رسمی شورا با بیان اینکه تابه‌حال هیچ کدام از اعضای شورا مطالبه‌ای جز مطالبات مردم از من نداشته‌اند، عنوان کرد: پروژه‌های عمرانی عمده‌ترین فعالیت‌های شهرداری محسوب شده و ویترین شهرداری می‌باشند. در راستای تکمیل و انجام برخی پروژه‌های زیربنایی که مطالبات مردم نیز هستند، اقداماتی صورت گرفته است.

وی با اشاره به برخی پروژه های در دست اجرا افزود: پروژه آب سطحی میدان استانداری لوله‌گذاری شده ودر دست اجرا می‌باشد. تعویض کانال‌های کوچه نوبهار واقع درمیدان تیر باید انجام شود که کار بسیار مهمی بوده و در اختیار پیمانکار قرار گرفته است. در راستای پروژه آب سطحی هزار دستگاه، لوله‌ها خریداری شده وبه پیمانکار آن دستورداده شده است تا سریع تر اقدام کند و هزینه این پروژه حدود یک میلیارد و وپانصد میلیون تومان برآورد شده است.

بردبار ادامه داد: پروژه انتقال میدان کریم خان و پروژه انتهای خیابان سی متری حکمت ازاین قبیل پروژه ها بوده و هزینه‌ای ۷میلیارد تومانی برای این پروژه‌ها برآورد شده است.

سرپرست شهرداری خرم آباد با اشاره به اهمیت مستحکم سازی دیواره های ساحلی بیان کرد: در مجموع ۲۰کیلومتر دیواره ساحلی در شهر خرم‌آباد داریم که باید ترمیم شده و افزایش ارتفاع صورت گیرد. استحکام این دیواره‌ها امری مهم بوده و تلاش میشود با تزریق ماهیچه بتنی این کار صورت گیرد.

وی ادامه داد: پل افلاک و پل ۹دی در دستورکار قرار گرفته و سنگ چینی آبشار طلایی آغاز شده‌است. پل اناری، کمالوند و همچنین مازیار در حال سپرده شدن به پیمانکارمربوطه می‌باشند.

بردبار با تاکید بر اینکه تمام سعی خود را برای پرداخت حقوق معوق بخش تنظیف بکار برده‌ایم، گفت: عدم توجه به درآمدهای پوششی در گذشته باعث شده است که درآمد زیادی نداشته و حدود ۲۱۶میلیارد تومان بدهی جاری داشته باشیم، لذا لازم است برای افزایش درآمدهای شهرداری تلاش کنیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : کرم ملک آسا